Kreith Béla: II. Rákóczy Ferencz és korának története a legjobb kutfők nyomán. Szerk.- - Bp., 1905., Athenaeum, 1 (címkép) t. 56 p.+ 28 (fekete-fehér képtáblák) t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.