Dr. Márki Sándor: Az újkor története. Bp., é.n., Athenaeum. Szövegközi és egészoldalas illusztrációkkal, kihajtható kép- és térképmellékletekkel. Kiadói egészvászon-kötés, foltos, kissé kopott borítóval.