Dulovits Jenő: Így fényképezek. Bp., 1957, Műszaki Könyvkiadó. 216 p.... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/402/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Technika~1500013/Dulovits-Jeno-Igy-fenykepezek-Bp-1957-Muszaki-Konyvkiado-216-p-Fekete-feher-fotokkal~II2467521
2467521
17725
402
Books: Technics
Kikiáltási ár:
1 200 Ft 3,24 EUR , 3,53 USD
Leírás: Dulovits Jenő: Így fényképezek. Bp., 1957, Műszaki Könyvkiadó. 216 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, sérült, hiányos kiadói papír védőborítóban.
: nagy_andras