Könyvek: Társadalomtudomány

Tételek száma: 31

17676.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,79
8,57
17677.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,19
5,71
17678.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,35
10,29
Ferenczi Imre: A munkások szervezkedése. Bevezetés a munkáskérdés ismeretébe. Bp., 1919. Benkő Grill. Kiadói félvászon kötésben
17679.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,12
3,43
Ferenczi Sándor, dr.: A hisztéria és a pathoneurózisok. Pszichoanalitikai értekezések.  Budapest, 1919. Dick Manó. Kiadói, sérült papírkötésben
17680.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,23
6,86
17681.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,16
4,57
Doctor Sz(endrői) K(ovách) Gy(ula): Társadalmi s állami regeneratio vagyis: A magán- s állami élet megjavítási, a bevétel és kiadás közti egyensúly helyreéllítási módjai s eszközeinek nemzetgazdászati elrendelései. Bp., 1884, Márkus Samu-ny., 259+IV+1 p. Kiadói aranyozott gerincű, festett egészvászon-kötésben, festett lapélekkel, kopott borítóval.  Tartalomból: Vallási-erkölcsi szempont a nemzetgazdaságban. Általános nemzetgazdászati vezéreszmék s elvek. A gazdasági termelőképesség fokozása társulati uton; államhatalmi beavatkozás üdvös volta. Nevelés-oktatásügy a nemzetgazdászatban. A selymészet állásáról Chinában, Európában általán véve, különösen pedig Magyarországon. A méhészet, - haltenyésztés.
17682.

Doctor Sz(endrői) K(ovách) Gy(ula): Társadalmi s állami regeneratio vagyis: A magán- s állami élet megjavítási, a bevétel és kiadás közti egyensúly helyreéllítási módjai s eszközeinek nemzetgazdászati elrendelései. Bp., 1884, Márkus Samu-ny., 259+IV+1 p. Kiadói aranyozott gerincű, festett egészvászon-kötésben, festett lapélekkel, kopott borítóval. Tartalomból: "Vallási-erkölcsi szempont a nemzetgazdaságban. Általános nemzetgazdászati vezéreszmék s elvek. A gazdasági termelőképesség fokozása társulati uton; államhatalmi beavatkozás üdvös volta. Nevelés-oktatásügy a nemzetgazdászatban. A selymészet állásáról Chinában, Európában általán véve, különösen pedig Magyarországon. A méhészet, - haltenyésztés."

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,79
8,57
Tölgyessy Péter: Elégedetlenségek egyensúlya. Válogatott írások. Bp., 1999, Helikon. 336 p. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. A szerző által DEDIKÁLT példány.
17683.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,79
8,57
A pszichológia alapjai. Szerk.: Bernáth László, Révész György. Bp., 1998, Tertia, 310 p. Kiadói papírkötés.
17684.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,16
4,57
5 kötet a Hétköznapi Pszichológia sorozatból
17685.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,08
2,29
Szitnyai Elek: Lélektan és logika középiskolások számára. Franklin- Társulat, Budapest,1902. KIadói, kissé kopott vászon kötésben.
17686.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,12
3,43
17687.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,60
2,86

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2022 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.