16620.
402. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Militária - Katonaság
1 200 Ft
Magyarország hadtörténete I-II. Szerk.: Liptai Ervin, Borus József, Tóth Sándor. Hadtörténeti Intézet és Múzeum. Bp., 1984-1985, Zrínyi. Fekete-fehér és színes képekkel, térképekkel, összesen 432 oldal melléklettel. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, az egyik borítón kisebb sérüléssel.