https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Jog

Tételek száma: 19

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
[[Kubinyi Sándor] Alexandrus Kubinyi: Enchiridion Lexici Juris Incliti Regni Hungariae, seu extractus universarum legum patriarum, in codice juris, ... Revisus, auctus, emendatus & usque ad Anni 1808. Decreta extensus studio & opera Joannis Csaplovics de Jeszenova. ...] Posonii [Pozsony], 1810., Sumtibus & Typis Simonis Petri Weber, 783 p. Latin nyelven. Félvászon-kötés, kopott borítóval, a címlap és egy lap fénymásolattal pótolt, néhány lapon ceruzás bejelöléssel, egy-két foltos lappal, ex libris-szel.
15608.

[[Kubinyi Sándor] Alexandrus Kubinyi: Enchiridion Lexici Juris Incliti Regni Hungariae, seu extractus universarum legum patriarum, in codice juris, ... Revisus, auctus, emendatus & usque ad Anni 1808. Decreta extensus studio & opera Joannis Csaplovics de Jeszenova. ...] Posonii [Pozsony], 1810., Sumtibus & Typis Simonis Petri Weber, 783 p. Latin nyelven. Félvászon-kötés, kopott borítóval, a címlap és egy lap fénymásolattal pótolt, néhány lapon ceruzás bejelöléssel, egy-két foltos lappal, ex libris-szel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
14 000 Ft
36,36
EUR
,
40,00
USD
Ajánlatok száma:
0
1862 Rögtönbírósági szabályok. 18p.
15609.

1862 Rögtönbírósági szabályok. 18p.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
25,97
EUR
,
28,57
USD
Ajánlatok száma:
0
Relatio excelsae regnicolaris-deputationis in re metallico - montanistica regni Hungariae articulo 9. 1827. exmissae. / A magyar bányajog áttekintése fémbányászattal kapcsolatos jogszabályok áttekintése. Pestini, 1831, Trattner - Károlyi. 174, 44, 51 l. -Fűzve, borító nélkül. Jó állapotban / Book about the laws of mining in Hungary Kartonos
15610.

Relatio excelsae regnicolaris-deputationis in re metallico - montanistica regni Hungariae articulo 9. 1827. exmissae. / A magyar bányajog áttekintése fémbányászattal kapcsolatos jogszabályok áttekintése. Pestini, 1831, Trattner - Károlyi. 174, 44, 51 l. -Fűzve, borító nélkül. Jó állapotban / Book about the laws of mining in Hungary Kartonos

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,78
EUR
,
22,86
USD
Ajánlatok száma:
0
1860 A belügyminisztérium az igazság és rendőrministeriommal egyetértőleg, a fegy- és kényszerdologházból kilépendő egyénekkeli bánásmódra nézve a következő határozatokat bocsátotta ki. Kétnyelvű miniszeri rendelet a büntetést letöltőkre vonatkozó szabályokkal. 8p.
15611.

1860 A belügyminisztérium az igazság és rendőrministeriommal egyetértőleg, a fegy- és kényszerdologházból kilépendő egyénekkeli bánásmódra nézve a következő határozatokat bocsátotta ki. Kétnyelvű miniszeri rendelet a büntetést letöltőkre vonatkozó szabályokkal. 8p.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,58
EUR
,
17,14
USD
Ajánlatok száma:
0
Alvinczi Roland: Büntetőjog. Detektívfelügyelői tanfolyam tananyag. Bp., 1942. Korabeli vászon kötésben
15612.

Alvinczi Roland: Büntetőjog. Detektívfelügyelői tanfolyam tananyag. Bp., 1942. Korabeli vászon kötésben

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,99
EUR
,
14,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Kun Béla: A bécsi kapituláczió. Írta: Az alkotmányos Titkok, az orosz invázió vészélye, a közjogi alap bukása stb. szerzője. Bp., 1888., Athenaeum, 4+197 p. Egyetlen kiadás. Korabeli szecessziós kopott, foltos félvászon-kötésben, kissé foltos lapokkal, kissé sérült elülső szennylappal, bélyegzésekkel, névbejegyzéssel.
15613.

Kun Béla: A bécsi kapituláczió. Írta: Az "alkotmányos Titkok", az "orosz invázió vészélye", a "közjogi alap bukása" stb. szerzője. Bp., 1888., Athenaeum, 4+197 p. Egyetlen kiadás. Korabeli szecessziós kopott, foltos félvászon-kötésben, kissé foltos lapokkal, kissé sérült elülső szennylappal, bélyegzésekkel, névbejegyzéssel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,39
EUR
,
11,43
USD
Ajánlatok száma:
0
Önügyvéd tanácsadó a mindennapi élet ügyes-bajos dolgaiban. Bp.,én., Tolnai. Kiadói szecessziós kartonált papírkötés, a gerincen kis sérüléssel, ezt leszámítva alapvetően jó állapotban.
15614.

Önügyvéd tanácsadó a mindennapi élet ügyes-bajos dolgaiban. Bp.,én., Tolnai. Kiadói szecessziós kartonált papírkötés, a gerincen kis sérüléssel, ezt leszámítva alapvetően jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,79
EUR
,
8,57
USD
Ajánlatok száma:
0
Igazságügyi zsebtörvénytár. Összeáll. és jegyzetekkel ellátta: Dr. Térfy Gyula. Bp., 1939., Grill Károly, XII+1316 p. Kiadói aranyozott egészbőr-kötés, Popper és Csasznik-kötés, egészen kis kopásnyomokkal, de ezt leszámítva jó állapotban.
15615.

Igazságügyi zsebtörvénytár. Összeáll. és jegyzetekkel ellátta: Dr. Térfy Gyula. Bp., 1939., Grill Károly, XII+1316 p. Kiadói aranyozott egészbőr-kötés, Popper és Csasznik-kötés, egészen kis kopásnyomokkal, de ezt leszámítva jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,27
EUR
,
8,00
USD
Ajánlatok száma:
1
Berczeli A. Károly: Tigrisek (Tragiko-burleszk). Szeged, 1933, Prometheus. Kiadói félvászon kötés. Névre szóló ex librissel.
15616.

Berczeli A. Károly: Tigrisek (Tragiko-burleszk). Szeged, 1933, Prometheus. Kiadói félvászon kötés. Névre szóló ex librissel.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,19
EUR
,
5,71
USD
Ajánlatok száma:
1
Dr. Esser Károly: Magyar honos vagyok-e? Az illetőségi bizonyítvány és állampolgársági bizonyítvány megszerzésének egyszerű módja. Bp., 1938, Szerző. Kiadói sérült papírkötés.
15617.

Dr. Esser Károly: Magyar honos vagyok-e? Az illetőségi bizonyítvány és állampolgársági bizonyítvány megszerzésének egyszerű módja. Bp., 1938, Szerző. Kiadói sérült papírkötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,60
EUR
,
2,86
USD
Ajánlatok száma:
1
Magyar Törvénytár. 1608-1657. évi törvényczikkek. Corpus Iuris Hungarici. Magyar Törvénytár. Millenniumi emlékkiadás. Ford. és utalásokkal ellátták: Dr. Kolosvári Sándor és Dr. Óvári Kelemen. Dr. Márkus Dezső magyarázó jegyzeteivel. Bp., 1900., Franklin, LXXIX+655 p. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötésben, márványozott lapélekkel, a borítón egészen apró kopásnyomokkal.
15618.

Magyar Törvénytár. 1608-1657. évi törvényczikkek. Corpus Iuris Hungarici. Magyar Törvénytár. Millenniumi emlékkiadás. Ford. és utalásokkal ellátták: Dr. Kolosvári Sándor és Dr. Óvári Kelemen. Dr. Márkus Dezső magyarázó jegyzeteivel. Bp., 1900., Franklin, LXXIX+655 p. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötésben, márványozott lapélekkel, a borítón egészen apró kopásnyomokkal.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,19
EUR
,
5,71
USD
Ajánlatok száma:
12
Magyar Törvénytár. 1526-1608. évi törvényczikkek. Corpus Iuris Hungarici. Magyar Törvénytár. Millenniumi emlékkiadás. Ford. és utalásokkal ellátták: Dr. Kolosvári Sándor és Dr. Óvári Kelemen. Dr. Márkus Dezső magyarázó jegyzeteivel. Bp., 1899., Franklin, XCVI+995 p. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötésben, márványozott lapélekkel, a borítón kis kopásnyomokkal.
15619.

Magyar Törvénytár. 1526-1608. évi törvényczikkek. Corpus Iuris Hungarici. Magyar Törvénytár. Millenniumi emlékkiadás. Ford. és utalásokkal ellátták: Dr. Kolosvári Sándor és Dr. Óvári Kelemen. Dr. Márkus Dezső magyarázó jegyzeteivel. Bp., 1899., Franklin, XCVI+995 p. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötésben, márványozott lapélekkel, a borítón kis kopásnyomokkal.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,19
EUR
,
5,71
USD
Ajánlatok száma:
8

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő-Szerda: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2022 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz