Könyvek: Idegen nyelvű könyvek

Tételek száma: 10

Linguaphone Nihongo Kosu japán nyelvtanfolyam, füzetek és lemezek, mappában.
17830.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Mongol-Orosz szótár 1957. Egészvászon kötésben
17831.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Orosz-mongol szótár I-II- 1967. Egészvászon kötésben
17832.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Irma Gleitsmann: Zwölf leute von heute. Ein bilderbuch von - -. Esslingen und München, én. (cca 1920-1930), J. F. Schreiber, 2 p.+12 t. Kiadói kopott félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült táblákkal, egy javított táblával, laza kötéssel. Habermann Gusztáv (1903-1994). szegedi ügyvéd, helytörténész ex libris-szével, klisé, papír, jelzés nélkül, 9x8 cm
17833.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
17834.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
17835.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2 db csehszlovák könyv - Mezinárodní Spoje CSR + Moravsky Kras. Boskovice Blansko Kunstát. Félvászon és kartonált kötés, kopottas állapotban / paperback, half linen binding, little damaged condition
17836.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17837.

Kikiáltási ár:
300 Ft
0,81
0,88
Schillers Sämmtliche Werke 1-12. (4 kötetben.) Leipzig, én., Philipp Recalm. Német nyelven. Kiadói festett egészvászon-kötés, kopott borítóval.
17838.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Horst Wolfram Geissler: Der Liebe Augustin. H.n., 1949, Sanssouci. Egészvászon kötésben, papír és nylon-védőborítóval. Jó állapotban. Német nyelven.
17839.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft