Munkácsy Mihály: Emlékeim. Kratocwill Mimi kézőművészeti író autográf... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/402/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Epiteszet-muveszet~1500008/Munkacsy-Mihaly-Emlekeim-Kratocwill-Mimi-kezomuveszeti-iro-autograf-ajanlasaval-Bp-~II1865359
1865359
16724
402
Books: Architecture, Art
Kikiáltási ár:
1 200 Ft 3,24 EUR , 3,53 USD
Leírás: Munkácsy Mihály: Emlékeim. Kratocwill Mimi kézőművészeti író autográf ajánlásával Bp., 1950, Hungária Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban.
: tánczos_gábor