Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 231

16816.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Dr. Koós Judith: Református Templomok Budapesten. Bp., 1996, Bíró Family. Kiadói kartonált papírkötés.
16817.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
16818.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
16819.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
16820.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
16821.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Ruskin: Velence kövei.II-III. kötet. Geócze Sarolta fordítása. H.n., 1897, a Magyar Tudományos Akadémia Könyvkiadó Vállalata. Kissé kopott egészvászon kötésben, tulajdonosi névbélyegzővel és helyenként foltos lapokkal.
16822.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
16823.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
16824.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Éva Hárs: The Zsolnay Ceramics. Pécs, é.n., k.n. Nádor Katalin és Kőhegyi Zoltán fotóival illusztrálva. Zsolnay jelzésekkel. Papírkötésben, kissé kopott borítóval, de egyébként jó állapotban.
16825.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
27
Szentkirályi Zoltán - Détshy Mihály: Az építészet rövid története. 2. javított kiadás. Bp., 1959, Műszaki. Kiadói félvászon-kötés.Kopottas kötés.
16826.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Hofer Tamás, Fél Edit: Magyar népművészet. II. kiadás. A könyvet tervezte Faragó István. Gazdagon illusztrált. Bp., Corvina, 1977. Kissé kopott egészvászon kötésben, kissé szakadt papír védőborítóval.
16827.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft