Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 231

Gulácsy Lajos: A virágünnep vége. Összegyűjtött írások, Gulácsy-képekkel. A kötet szövegét és képanyagát válogatta, szerk. és az előszót írta: Szabadi Judit. Bp.,1989, Szépirodalmi Könyvkiadó. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói bársony-kötés, kissé sérült, kopott kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
16780.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
16781.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
W Nurcie Impresjonizmu. Malarstwo Wegierskie w Latach 1870-1920. Az impresszionizmus sodrában. Magyar festészet 1870-1920. Kraków, 2000, Wydawnictwo Towarzystwa Przyjaciól Sztuk Pieknych. 230 p. Gazdag képanyaggal illusztrált kiállítási katalógus. Lengyel, magyar és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
16782.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Vadas József: Kassák a konstruktőr. Bp.,1979, Gondolat. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16783.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Ács Piroska: Az Iparművészeti Múzeum palotájának építéstörténete. Keletre magyar. Az Iparművészeti Múzeum palotájának építéstörténete a kordokumentumok tükrében. Bp.,1996, Iparművészeti Múzeum, 72 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
16784.

Ács Piroska: Az Iparművészeti Múzeum palotájának építéstörténete. "Keletre magyar." Az Iparművészeti Múzeum palotájának építéstörténete a kordokumentumok tükrében. Bp.,1996, Iparművészeti Múzeum, 72 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
3 évtized - 30 grafika. Solymár István. Bp., 1978. Képzőművészeti Alap. 38 t
16785.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Kovács Krisztina, Kálmán Borbála (szerk.) Nádler István. Spirál. Bp., 2011, Várfok Galéria. 32 p. Nádler István festményeinek színes reprodukcióival gazdagon illusztrált kiállítási katalógus. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16786.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Hárs Éva: Vasarely Múzeum Pécs. Pécs, é.n., Janus Pannonius Múzeum. Színes és fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált kiállítási katalógus. Papírkötésben, kissé kopott gerinccel és borítóval, utolsó két lapon kisebb foltokkal.
16787.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
16788.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,43
2,65
16789.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
Amerigo Tot. Szerk.: Moldován Tamás. Bp.,é.n., Idegenforgalmi Propaganda és Kiadóvállalat. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16790.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,43
2,65
16791.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft