https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/402/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~1500019/Gustav-Meyrink-A-feher-dominikanus-Egy-lathatatlan-valaki-naplojabol-Ford-Moly-Tamas-Bp~II2475768
2475768
17945
402
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
LeÃrás:
Gustav Meyrink: A fehér dominikánus. Egy láthatatlan valaki naplójából. Ford: Moly Tamás. Bp., 1922., Kultura. A borÃtó Szántó Lajos műve. Kiadói illusztrált kartonált papÃrkötés, sérült gerinccel, kopott borÃtóval.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: karap_norbert