Szabó Vladimir (1905-1991): Beszélgető pár állatokkal. rézkarc, papír,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/402/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Szabo-Vladimir-1905-1991-Beszelgeto-par-allatokkal-rezkarc-papir-jelzett-a-ducon-10x~II2469602
2469602
10375
402
Leírás: Szabó Vladimir (1905-1991): Beszélgető pár állatokkal. rézkarc, papír, jelzett a dúcon. 10x15 cm
: scanner