Festmények és grafikák

Tételek száma: 466

Czapolai Imre (1937-) 10 db, részben erotikus grafikája, zárójelben katalógusszámokkal: Nagykoncert (1040), Macska (1023),              Kutyás hölgy (1076), Szép lány (2028),                      Háttal ülő (2027), Éjszakai parti (2014),    Egybeolvadás (2010), Harisnyahúzó (2001),                      Ajtó bezárva (2033), Kék lány (2035). Művészi nyomat, papír, ceruzával jelzett, lapméret: 21x29,5 cm.  Gyűjtők figyelmébe ajánljuk! Czapolai Imre grafikus és fotóművész kvalitásos munkái nem ismertek a nagyközönség előtt, mert azok tartalma körülbelül kétharmadrészt erotikus részből áll. A mester most 83 éves korára úgy döntött, hogy vállalja a nyilvánosságot és itt aukciós  házunkban folyamatos árverésre bocsájtja műveit, amelyek szignált számozatlan művészi nyomatok.                          A művészi, főleg akt fotók most kerülnek összeállításra és a jövő évtől azok is megvásárolhatók lesznek.
10072.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
id. Czene Béla (1880 körül-1944 körül): Lanton játszó hölgy. Olaj. vászon, jelzett. 80×60 cm
10073.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
Damó István (1951-): Elégia, 2019. Szitanyomat, papír, jelzett. 11/15 számozással. 46×46 cm
10074.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
Dános Dezső (1884 - ?): Virágos udvar. Olaj, karton, jelzett, kissé sérült, 34,5×53 cm
10075.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
Dehény Lajos (1906-1952): Csendélet. Olaj, falemez. Kissé sérült (felületi karcolásokkal.) 69×54,5 cm
10076.

Kikiáltási ár:
19 000 Ft
51,35
55,88
Dobroszláv József (1932-2016): Őszirózsák. Filctoll, papír, jelzett. Üvegezett, kopott fa keretben, foltos paszpartuval. 42x27 cm
10077.

Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,68
27,94
Dobrovits Ferenc (1941-1988): Domboldal, 1984. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Kissé sérült fa keretben. 50x60 cm
10078.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
Dolányi Benczúr Ida (1876 - 1970): Kutya tanulmány. Ceruza, papír. 29x21cm. Üvegezett fa keretben.
10079.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Doleviczény László (?-?): Hegyvidéki táj. Akvarell, papír. Jelzett. Üvegezett fa keretben. 25×15 cm.
10080.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Drégely László (1932-1990): A három grácia. Vegyes technika, papír. Jelzett. Üvegezett fa keretben, 28×19 cm
10081.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
ef.Zámbó (efZámbó) István (1950-): Szoborterv, 2008. Computer print, merített papír, jelzett, számozott (46/50). Lapméret: 21×15 cm
10083.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
ef. Zámbó (efZámbó) István (1950-): A házasságtörő nő, 2013. Computer print, merített papír, jelzett, számozott (86/100). A 2013-ban megjelent Jézus Élete c., Vincze László és Fiai Papírmerítő Műhelyében készült mappából. 36,5×26 cm
10084.

Kikiáltási ár:
19 000 Ft
51,35
55,88

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft