Festmények és grafikák

Tételek száma: 466

Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Arc. Olaj, karton, jelzés nélkül, üvegezett keretben, 27,5×24,5 cm
10060.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

Cs. Németh Miklós (1934-2012): Házak. Akvarell, papír, jelzett, 29×41 cm
10061.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Alakok. Olaj, karton, jelzett, 56,5x52 cm
10062.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00

Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Színes akt. Kréta, papír, jelzett. Sérült (közepén törésnyommal). 29,5x21 cm
10063.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Fekvő női akt. Akvarell, papír, jelzett, felületén törésnyomokkal, 29×28 cm
10064.

Kikiáltási ár:
8 500 Ft
23,04
26,56

Csepregi Anita (1985-): Forróság II. Akril, farost, jelzett, 21*14,5 cm
10065.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Csergezán Pál (1924-1996): Téli faluhatár. Rézkarc, papír, jelzett. Lap széle kissé sérült és foltos. Üvegezett fa keretben, 19×29 cm
10066.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Csillag Vera (1909-1997): A bősz nyaraló. Akvarell, papír. A Szikra kiadónak küldött levelezőlapon. Jelzett 10x14 cm Kis beszakadással
10067.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Csohány Kálmán (1925-1980): Töklámpás. Rézkarc, papír, számozott (26/100). 40x29 cm
10068.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Czapolai Imre (1937-): Szaxofonos. Művészi nyomat, papír, ceruzával jelzett, életmű katalógus szám: 1011, lapméret: 29,5x21 cm
10069.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Czapolai Imre (1937-): Színes modell II. Művészi nyomat, papír, ceruzával jelzett, életmű katalógus szám: 2004, lapméret: 29,5x21 cm
10070.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Czapolai Imre (1937-): Kerti naplóírás (fekvő női akt). Művészi nyomat, papír, ceruzával jelzett, életmű katalógus szám: 2008, lapméret: 21x29,5 cm
10071.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft