Kozma Lajos (1884-1948): Az Országos Magyar Iparművészeti Múzeum és Iskola és a Magyar Iparművészeti Társulat Közlönye. Cinkográfia, papír, jelzés nélkül, hátoldalán feliratozott, a lap szélén kis sérülésekkel, 30x23,5 cm
Kulinyi István (1945-): Hírnök II.. Ofszet, papír, jelzett, számozott (100/30). Az 1981-ben, Bartók Béla 100. születésnapja alkalmából megjelent grafikai mappából. 44×33 cm
Kurländer István (?-?), működött a XX. sz. első felében: Bugaci paraszt (Kecskeméti Művésztelep). Ceruza, papír, jelzett, lap tetején autográf ajándékozási sorokkal 1931-ből, foltos, üvegezett fa keretben, 31,5×20 cm