Olvashatatlan jelzéssel, Orientalista festő: Bazár. Akvarell, papír. J... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/402/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak-jelzessel-jelzes-nelkul~500006/Olvashatatlan-jelzessel-Orientalista-festo-Bazar-Akvarell-papir-Jelzett-39x29cm-Szep-kor~II2467762
2467762
10472
402
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Leírás: Olvashatatlan jelzéssel, Orientalista festő: Bazár. Akvarell, papír. Jelzett. 39x29cm. Szép korabeli szecessziós üvegezett fa keretben. (apró sérülésekkel)
: pelikán_kristóf