Olvashatatlan jelzéssel: Férfi portré. Olaj, vászon. 40x30cm. Sérült k... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/402/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak-jelzessel-jelzes-nelkul~500006/Olvashatatlan-jelzessel-Ferfi-portre-Olaj-vaszon-40x30cm-Serult-korabeli-dekorativ-keret~II2469918
2469918
10659
402
19000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Kikiáltási ár:
19 000 Ft 51,35 EUR , 55,88 USD
Leírás: Olvashatatlan jelzéssel: Férfi portré. Olaj, vászon. 40x30cm. Sérült korabeli dekoratív keretben. cca. 1900-1920.
: pelikán_kristóf