Zsolnay népi motívumos mini porcelán kulacs, 2 db. Részben kézzel fest... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/401/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Zsolnay-nepi-motivumos-mini-porcelan-kulacs-2-db-Reszben-kezzel-festett-jelzett-kis-kopasn~II2459603
2459603
11227
401
Leírás: Zsolnay népi motívumos mini porcelán kulacs, 2 db. Részben kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 8 cm
: karap_norbert