Porcelán mozsár törővel, matricával jelzett (L. Dake & Zn ), kis kopás... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/401/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Porcelan-mozsar-torovel-matricaval-jelzett-L-Dake-Zn-kis-kopassal-d-12-cm-h-11-5-c~II2459474
2459474
11386
401
Leírás: Porcelán mozsár törővel, matricával jelzett (L. Dake & Zn ), kis kopással, d: 12 cm, h: 11,5 cm
: karap_norbert