Herendi Shakespeare mellszobor, Tervező:Jenő Hanzély (1919-2000), bisq... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/401/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Herendi-Shakespeare-mellszobor-TervezoJeno-Hanzely-1919-2000-bisquit-porcelan-jelzett-kop~II2465271
2465271
11141
401
Leírás: Herendi Shakespeare mellszobor, Tervező:Jenő Hanzély (1919-2000), bisquit porcelán, jelzett, kopott, m:24,5 cm
: karap_norbert