Ezüst(Ag) Gyertyatartó pár , jelzett: Bécs 1845, mester: AW. nettó: 40... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/401/kategoriak~Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek/Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek~1000001/EzustAg-Gyertyatarto-par-jelzett-Becs-1845-mester-AW-netto-400g-m-26cm-Serult~II2462943
2462943
19156
401
60000
Jewellery
Leírás: Ezüst(Ag) Gyertyatartó pár , jelzett: Bécs 1845, mester: AW. nettó: 400g, m: 26cm Sérült
: nagy_andras