Ezüst(Ag) Fűszertartó, Pápa, 1800 körül, jelzett:AK mesterjegy, nettó:... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/401/kategoriak~Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek/Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek~1000001/EzustAg-Fuszertarto-Papa-1800-korul-jelzettAK-mesterjegy-netto-65g-m-4cm-d-7x5cm~II2462772
2462772
19146
401
24000
Jewellery
Leírás: Ezüst(Ag) Fűszertartó, Pápa, 1800 körül, jelzett:AK mesterjegy, nettó: 65g, m: 4cm, d: 7x5cm
: karap_norbert