Ezüst (Ag) Talpas kínáló. Ezüst talpon üveg tál, tál csorba, a menet s... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/401/kategoriak~Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek/Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek~1000001/Ezust-Ag-Talpas-kinalo-Ezust-talpon-uveg-tal-tal-csorba-a-menet-serult-ezert-az-uv~II2465300
2465300
19152
401
42000
Jewellery
Leírás: Ezüst (Ag) Talpas kínáló. Ezüst talpon üveg tál, tál csorba, a menet sérült, ezért az üveg tál ferdén áll. d: 30cm, m: 22cm. Jelzett, nettó: 240g
: nagy_andras