800 Ft
1938 Új Idők XLIV. évf. 23. sz., Pünkösd, szerk.: Herczeg Ferenc, beszámolókkal a XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus és a Szent István-év eseményeiről, fekete-fehér fotókkal, kisebb szakadásokkal, sérült, hátul kissé hiányos címlappal, 44 p.