Vintage B&L (Blausch and Lomb) Ray-Ban W 1345 "John Lenon" napszemüveg... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/401/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Bolhapiac~500012/Vintage-BL-Blausch-and-Lomb-Ray-Ban-W-1345-John-Lenon-napszemuveg-jelzett-kopott~II2463829
2463829
12149
401
Flea Market
Leírás: Vintage B&L (Blausch and Lomb) Ray-Ban W 1345 "John Lenon" napszemüveg, jelzett. kopott.
: nagy_andras