Oroszlános kagylós tálka, fém, m:6cm, mini ón vödör, jelzett, m:5cm. S... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/401/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Bolhapiac~500012/Oroszlanos-kagylos-talka-fem-m6cm-mini-on-vodor-jelzett-m5cm-Serult~II2463246
2463246
12085
401
Flea Market
Leírás: Oroszlános kagylós tálka, fém, m:6cm, mini ón vödör, jelzett, m:5cm. Sérült.
: karap_norbert