3 db doboz, 2db fém: Telephone feliratos persely 8x8x14cm, Union felir... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/401/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Bolhapiac~500012/3-db-doboz-2db-fem-Telephone-feliratos-persely-8x8x14cm-Union-feliratos-6-5x6-5x2cm-1-db-karton~II2466452
2466452
11731
401
Flea Market
Leírás: 3 db doboz, 2db fém: Telephone feliratos persely 8x8x14cm, Union feliratos 6,5x6,5x2cm. 1 db karton: Kaiser Borax felirattal 11,5x8x3cm. Kopott, sérült.
: karap_norbert