Széchenyi Zsigmond: Hengergő homok. Sivatagi vadásznapló. Bp., 1964, S... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/401/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Vadaszat~1000009/Szechenyi-Zsigmond-Hengergo-homok-Sivatagi-vadasznaplo-Bp-1964-Szepirodalmi-Konyvkiado~II2459871
2459871
17141
401
Books: Hunting
Kikiáltási ár:
1 000 Ft 2,70 EUR , 2,94 USD
Leírás: Széchenyi Zsigmond: Hengergő homok. Sivatagi vadásznapló. Bp., 1964, Szépirodalmi Könyvkiadó. A szerző fotóival illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
: nagy_andras