vitéz Faraghó Gábor: Szovjetoroszország. Bp., é.n., Stádium Sajtóválla... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/401/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Utazas-helytortenet~1000002/vitez-Faragho-Gabor-Szovjetoroszorszag-Bp-en-Stadium-Sajtovallalat-Rt-448-p-Otodi~II2466967
2466967
15012
401
Books: Travelling, Local History
Leírás: vitéz Faraghó Gábor: Szovjetoroszország. Bp., é.n., Stádium Sajtóvállalat Rt. 448 p. Ötödik kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott, sérült borítóval és gerinccel.
: karap_norbert