15053.
401. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 600 Ft
4,32 EUR, 4,71 USD
Vegyes könyvtétel 3 db. Ricordo di Bologna. 32 fotóval. Olasz, francia, angol, és német feliratokkal. Leporellófüzet, kissé kopott borítóval. Milano 32 Vedute. 32 fotóval. Olasz, francia, angol, és német feliratokkal. Leporellófüzet, kissé kopott borítóval. London Kis útikönyvecske, 11 db nyomattal és leírással. Kopott, sérült, papírkötésben.