Pogány Frigyes: Firenze. Bp., 1977, Corvina. Második kiadás. Kiadói eg... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/401/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Utazas-helytortenet~1000002/Pogany-Frigyes-Firenze-Bp-1977-Corvina-Masodik-kiadas-Kiadoi-egeszvaszon-kotes-kiadC3~II2463126
2463126
15095
401
Books: Travelling, Local History
Kikiáltási ár:
1 000 Ft 2,70 EUR , 2,94 USD
Leírás: Pogány Frigyes: Firenze. Bp., 1977, Corvina. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé kopott papír védőborítóban.
: pelikán_kristóf