15100.
401. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
2 000 Ft
Nagy Tibor, Györffy György, Gerevich László: Budapest története I. kötet: Budapest története az őskortól az Árpád-kor végéig. Bp., 1973, Budapest Főváros Tanácsa/Akadémiai Kiadó. 429 p. Első kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, kissé sérült kiadói papír védőborítóban, mellékletekkel. Györffy György (1917-2000) Széchenyi-díjas történész, az MTA tagja, a könyv egyik szerzője által Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus részére DEDIKÁLT példány.