15097.
401. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
2 000 Ft
5,41 EUR, 5,88 USD
Horváth Miklós et al.: Budapest története V. kötet: Budapest története a forradalmak korától a felszabadulásig. Bp., 1980, Budapest Főváros Tanácsa/Akadémiai Kiadó. 665 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült kiadói papír védőborítóban, mellékletekkel, intézményi bélyegzőkkel, volt könyvtári példány.