15103.
401. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
600 Ft
1,62 EUR, 1,76 USD
4 db Panoráma útikönyv: Itália, Franciaország, Ausztria, Bécs. Bp., 1975-1980, Panoráma. Fekete-fehér fotókkal, térképekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés/kartonált papírkötés, kissé sérült, kopott kiadói papír védőborítókkal, az egyik köteten kissé foltos borítóval.