15114.
401. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
2 400 Ft
6,49 EUR, 7,06 USD
3 db régi Baedeker: Unteritalien, Sizilien (Liparische Inseln, Sardinien, Malta, Tunis, Corfu). Leipzig, 1902, Karl Baedeker. 13. kiadás. Német nyelven. Kiadói egészvászon kötés, festett lapszélek, kissé kopottas állapotban, kihajtható térképeken szakadással, címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel / linen binding, bit worn condition + Mittel-Italien und Rom. Leipzig, 1903, Karl Baedeker. 13. kiadás. Német nyelven. Kiadói egészvászon kötés, festett lapszélek, kissé kopottas állapotban, kihajtható térképek egy részén apró szakadásokkal, előzéklapon tulajdonosi névbejegyzéssel / linen binding, little damaged condition + Italie Septentrionale. Leipzig, 1903, Karl Baedeker. Francia nyelven. / In french languague