Tétel

Kikiáltási ár:

6 000 Ft
16,22 EUR, 17,65 USD

Leírás:

Monori Wertheimer Ede: Gróf Andrássy Gyula élete és kora. II. és III. kötet (I. kötet nélkül). Bp., 1913, MTA. II. kötet elején címképként Andrássy Gyulát ábrázoló rézkarccal (W. Unger metszése), alján foltos. Papírkötésben, sérült és ragasztott gerinccel és borítóval, lapok széle és alja többségében foltos.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : nagy_andras