3 600 Ft
9,73 EUR, 10,59 USD
[Magyar Elek]: Az ínyesmester ezer új receptje. Bp., 1935, Athenaeum, 254 p. Első kiadás. Kiadói kopott, foltos egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, az elülső szennylap és előzéklap kijár, a hátsó szennylap és előzéklap, valamint az utolsó lap (tartalomjegyzék) hiányzik.