Könyvek: Jog

Tételek száma: 15

Csizmadia Andor: A magyar városi jog. Reformtörekvések a magyar városi közigazgatásban. Kolozsvár,1941, k.n.. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült gerinccel.
15640.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
14
Kaszab-Soóky-Gulyás: Hamis vagy valódi? (írásszakértés és jogismeret mindenkinek). Dedikált! Bp., 2003. Grafo. Kiadói papírkötésben
15641.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Szakátsi Csorba Ferenc: A királyi kegyúri jog és mai helyzet. Bp., 1929, May János Nyomdai Műintézet. Kiadói papírkötés, szakadásokkal, kopottas állapotban.
15642.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Márkus Dezső: Magyar Közjog. Bp., 1907 Grill.1015 p. Korabeli, kopott egészvászon kötésben.
15643.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Campbell Black, Henry: Blacks Law Dictionary. Definitions of the Terms and Phrases of American and English Jurisprudence, Ancient and Modern. Sixth Edition. St. Paul, MN, 1990, West Publishing Co. XIV+1657 p. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
15644.

Campbell Black, Henry: Black's Law Dictionary. Definitions of the Terms and Phrases of American and English Jurisprudence, Ancient and Modern. Sixth Edition. St. Paul, MN, 1990, West Publishing Co. XIV+1657 p. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Zsebtörvénytár. Szerk.: Varga Katalin, dr. Egri Erika, dr. Kiss Viola. Bp., 2006, Opten Kft. 2178 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, a borító részben elvált a kötéstől.
15645.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15646.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Dobozi István: A községi közigazgatás kézikönyve. Elméleti és gyakorlati útmutató a községi közigazgatás minden ágában II. kötet. Bp., 1886, Pallas. Félvászon kötés, hiányos gerinc, viseltes állapotban.
15647.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15648.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Gyalogváry A.: A községek kézikönyve. A községekre vonatkozó törvények és miniszteri rendeletek. Bp., 1884, Salzer. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
15649.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
1943 Pálfy István: Változások a konventuális minorita rend szabályaiban a Codex Iuris Canonici alapján. Gépirat 69p. Egészvászon kötésben
15650.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15651.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft