https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Idegen nyelvű könyvek

Tételek száma: 11

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Petor Tatár: Zivot a smrti patkó bandi-ho powestného vodca zbojnikov. pest, 1865. Papírkötés, viseltes állapotban.
17289.

Petor Tatár: Zivot a smrti patkó bandi-ho powestného vodca zbojnikov. pest, 1865. Papírkötés, viseltes állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
EUR
,
47,06
USD
Ajánlatok száma:
0
La Mythologie mise a la portée de tout le monde Tome 15. Paris, 1796. Korabeli aranyozott egészbőr kötésben 14 cm
17290.

La Mythologie mise a la portée de tout le monde Tome 15. Paris, 1796. Korabeli aranyozott egészbőr kötésben 14 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
9
M. Santo Domingo: Espirit des Papes. Paris, 1839. Hortet et Ozanne. 377p. Korabeli, dúsan aranyozott félbőr kötésben.
17291.

M. Santo Domingo: Espirit des Papes. Paris, 1839. Hortet et Ozanne. 377p. Korabeli, dúsan aranyozott félbőr kötésben.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
1
Lettres de Madame la Marquise de Pompadour I.-II. . Londres, 1777. G. Owen. + hozzákötve: Lettres et réponsen écrites á madame la marquise de Pompadur, Londres 1777. G. Owen. Korabeli aranyozott, félvászon kötésben Jó állapotban
17292.

Lettres de Madame la Marquise de Pompadour I.-II. . Londres, 1777. G. Owen. + hozzákötve: Lettres et réponsen écrites á madame la marquise de Pompadur, Londres 1777. G. Owen. Korabeli aranyozott, félvászon kötésben Jó állapotban

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
31
Les Oeuvres de Monsieur Boileau despréaux nouvelle édition Tome I-II. 1768. Utrecht. Egybe kötve 206 + 185 p. + 8 t rézmetszetű képek Korabeli félbőr kötésben, jó állapotban
17293.

Les Oeuvres de Monsieur Boileau despréaux nouvelle édition Tome I-II. 1768. Utrecht. Egybe kötve 206 + 185 p. + 8 t rézmetszetű képek Korabeli félbőr kötésben, jó állapotban

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
13
Angol-Francia képes szótár English-French visual dictionary. Bp., 1990. Macenas.
17294.

Angol-Francia képes szótár English-French visual dictionary. Bp., 1990. Macenas.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Random House Websters Unabridged Dictionary. Second Edition. New York, é.n., Random House. XXVI+2230 p. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, kissé foltos lapélekkel, intézményi bélyegzőkkel, volt könyvtári példány.
17295.

Random House Webster's Unabridged Dictionary. Second Edition. New York, é.n., Random House. XXVI+2230 p. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, kissé foltos lapélekkel, intézményi bélyegzőkkel, volt könyvtári példány.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
10
Alfred Streissler: Vergrößern, Verkleinern, Reproduzieren. Band 15. Tulajdonosi pecséttel, illusztrációkkal. Berlin, Photokino, é. n. Kiadói papírkötés. + F. J. Gemmert: Kino Apparat. Illusztrált. Ravensburg, Otto Maier, é. n. Kiadói papírkötés.
17296.

Alfred Streissler: Vergrößern, Verkleinern, Reproduzieren. Band 15. Tulajdonosi pecséttel, illusztrációkkal. Berlin, Photokino, é. n. Kiadói papírkötés. + F. J. Gemmert: Kino Apparat. Illusztrált. Ravensburg, Otto Maier, é. n. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Vic Campden: Making dolls houses for children. Moffat, 1991, Lochar. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban, angol nyelven.
17297.

Vic Campden: Making dolls' houses for children. Moffat, 1991, Lochar. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban, angol nyelven.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,78
EUR
,
4,12
USD
Ajánlatok száma:
0
P. G. Wodehouse: The Week-End Wodehouse. New York,1940,Garden City Publishing. Angol nyelven. Kiadói kopott, foltos borítóval, laza, kissé sérült kötéssel.
17298.

P. G. Wodehouse: The Week-End Wodehouse. New York,1940,Garden City Publishing. Angol nyelven. Kiadói kopott, foltos borítóval, laza, kissé sérült kötéssel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Vegyes német nyelvű könyvtétel, 4 db. W. Shakespeare: Der Sturm. Universal Bibliothek 4217. Leipzing, é.n., Reclam. Papírkötésben, kissé megviselt borítóval, vágatlan példány. + William Shakespeare: Diel Lärm um Nichts. Universal Bibliothek 3727. Leipzing, é.n., Reclam. Papírkötésben, kissé megviselt borítóval, vágatlan példány. + William Shakespeare: Maß für Maß. Universal Bibliothek 4523. Leipzing, é.n., Reclam. Papírkötésben, kissé megviselt borítóval, vágatlan példány. + Goethe: Werthers Leiden. Universal Bibliothek 4217. Leipzing, é.n., Reclam. Papírkötésben, kissé megviselt borítóval.
17299.

Vegyes német nyelvű könyvtétel, 4 db. W. Shakespeare: Der Sturm. Universal Bibliothek 4217. Leipzing, é.n., Reclam. Papírkötésben, kissé megviselt borítóval, vágatlan példány. + William Shakespeare: Diel Lärm um Nichts. Universal Bibliothek 3727. Leipzing, é.n., Reclam. Papírkötésben, kissé megviselt borítóval, vágatlan példány. + William Shakespeare: Maß für Maß. Universal Bibliothek 4523. Leipzing, é.n., Reclam. Papírkötésben, kissé megviselt borítóval, vágatlan példány. + Goethe: Werther's Leiden. Universal Bibliothek 4217. Leipzing, é.n., Reclam. Papírkötésben, kissé megviselt borítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz