Taylor, David: Arany kutyakönyv. Ford.: Garai Attila. Bp., 1991, Corvina. 240 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé sérült borítóval, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.