https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/
Folyamatos online aukciók
Tétel

Nagy vegyes könyvtétel, 17 db: Közte: Altay Margit: Kék madár, Saint...

Eladva

Kikiáltási ár:

6 000 Ft

Ajánlatok száma:

2

Leírás:

Nagy vegyes könyvtétel, 17 db: Közte: Altay Margit: Kék madár, Saint Francois d'Assise. Son Oeuvre - Son influence 1226-1926. Préface: S. É. Le Cardinal Dubois. (1927), Sz. Szabó Sándor: Kárpátok övezte szent föld.; Komáromi János : Régi ház az országútnál. (A szerző által aláírt példány.); Walt Disney: Három kis malac. (Benne sérült táblákkal, kijáró lapokkal.); Szepessy Árpád-Sas István-Vermes Dezső: Magasfrekvenciás gyógykezelés.; Kézikönyv a vadászfegyverekről és használatukról. II.; Pröhle Vilmos: Oszmán-török nyelvtan.; Fekete István: Bogáncs. (1973.); Tobak Lajos-Poynár Ernő: A közös (köz-) legelőkre vonatkozó rendelkezések gyűjteménye. (1942); Psenyeczki Nagy Sándor: Önoktatási vezérkönyv az angol nyelv tanulására levelekben Robertson T. tanmódja szerint. 23 - 30. levél. (43-44.-58-59. lecke.) (1873.); Laczkó Géza: Körösi Csoma Sándor (1942.); Voinovich Géza: Magyar mondák világa. Király-mondák és legendák. Fáy Dezső rajzaival.; 1950 Nagymama és Édesanyu mesés képeskönyve. 1950 karácsonyán. Mesés leporelló, beragasztott képekkel, kézzel írt versikékkel, szöveggel, kopott, foltos, 36 sztl. lev.; Treller Ferenc: Az indiánok réme. Regény az ifjúság számára.; 1938 Tükör.; 1937 Nyugat. Szerk.: Babits Mihály és Gellért Oszkár. Társszerkesztők: Schöpflin Aladár és IIlyés Gyula. XXX. évf. 1-6. 1937. jan-jún. Fél évfolyam.; Különféle kötésben. Változó állapotban.

Megosztás:

Facebook

Tétel fotót készítette : nagy_andras

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

A nagyaukció ideje alatt itt követheti a magyar filatélia fejezet virtuális árverésén éppen kikiáltás alatt lévő tételeket, és itt tud ajánlatot tenni majd.
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz