Hoffmann Ferenc: Viszontagságok a tengeren. Az ifjuság számára. Illusz... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/401/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~1000018/Hoffmann-Ferenc-Viszontagsagok-a-tengeren-Az-ifjusag-szamara-Illusztralt-Ajandekozasi-be~II2464598
2464598
17447
401
Leírás: Hoffmann Ferenc: Viszontagságok a tengeren. Az ifjuság számára. Illusztrált. Ajándékozási bejegyzéssel. Bp., Eisleg G., 1920. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült borítóval.
: karap_norbert