1 400 Ft
3,78 EUR, 4,12 USD
Bródy Miksa-Karinthy Frigyes-Tábori Kornél: Csak semmi háború! Budapest, [1918]. ,,Vidám Könyvtár", 80 p. A borító rajza Kolozsváry Zsigmond munkája. Kiadói papírkötés, szakadt, kopott, foltos borítóval. Kiadói papírkötés, szakadt, sérült borítóval.