id. Czene Béla (1880 körül-1944 körül): Baromfiudvar. Olaj. vászon, je... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/401/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/id-Czene-Bela-1880-korul-1944-korul-Baromfiudvar-Olaj-vaszon-jelzett-Dekorativ-fa-ker~II2463618
2463618
10049
401
26000
Kikiáltási ár:
26 000 Ft 70,27 EUR , 76,47 USD
Leírás: id. Czene Béla (1880 körül-1944 körül): Baromfiudvar. Olaj. vászon, jelzett. Dekoratív fa keretben. 55x68,5 cm
: pelikán_kristóf