Veszprémi Endre (1925- ): Pomáz HÉV a vasútállomáson az 1890-es évekbe... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/401/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Veszpremi-Endre-1925-Pomaz-HEV-a-vasutallomason-az-1890-es-evekben-rezkarc-papir-jel~II2465296
2465296
10284
401
Kikiáltási ár:
4 000 Ft 10,81 EUR , 11,76 USD
Leírás: Veszprémi Endre (1925- ): Pomáz HÉV a vasútállomáson az 1890-es években rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben 12x14 cm
: nagy_andras