Tóth Ernő (1949- ): A festő, 2006. Olaj, merített papír, jelzett. Deko... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/401/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Toth-Erno-1949-A-festo-2006-Olaj-meritett-papir-jelzett-Dekorativ-uvegezett-fa-kere~II2465819
2465819
10264
401
40000
Kikiáltási ár:
40 000 Ft 108,11 EUR , 117,65 USD
Leírás: Tóth Ernő (1949- ): A festő, 2006. Olaj, merített papír, jelzett. Dekoratív üvegezett fa keretben, 28×20 cm
: pelikán_kristóf