Topor András (1944-1997): Női akt, 1987. Pasztell, papír, jelzett. Üve... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/401/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Topor-Andras-1944-1997-Noi-akt-1987-Pasztell-papir-jelzett-Uvegezett-kopott-fa-keretben~II2449079
2449079
10263
401
19000
Leírás: Topor András (1944-1997): Női akt, 1987. Pasztell, papír, jelzett. Üvegezett, kopott fa keretben, 46×62 cm
: pelikán_kristóf