Szentiványi Lajos (1909-1973): Dunapart, 1942. Pasztell, papír, jelzet... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/401/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Szentivanyi-Lajos-1909-1973-Dunapart-1942-Pasztell-papir-jelzett-Serult-Uvegezett-fa-k~II2462095
2462095
10243
401
Leírás: Szentiványi Lajos (1909-1973): Dunapart, 1942. Pasztell, papír, jelzett. Sérült. Üvegezett fa keretben, 66,5×70,5 cm
: pelikán_kristóf