Imre István (1918-1983): Hősök tere.
Rézkarc, papír, jelzett, 29×38 c... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/401/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Imre-Istvan-1918-1983-Hosok-tere-Rezkarc-papir-jelzett-29C39738-cm-serult-kopott-uv~II2456551
2456551
10094
401
Leírás: Imre István (1918-1983): Hősök tere.
Rézkarc, papír, jelzett, 29×38 cm, sérült, kopott, üvegezett keretben.
: nagy_andras