Festmények és grafikák Tételek száma: 292
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2459542
10219
401
Sarkantyu Judit.(1947): A madárijesztő monológja. Meseillusztráció Ceruza, papír, Jelzett. 12x8 cm 2461188
10220
401
14000
Sárkány Gyula (1887-1962):Szegfűs csendélet. Olaj, karton, jelzett, 61x38cm 2461809
10221
401
46000
Schéner Mihály (1923-2009): Napsütötte ház, 1957. Tempera, karton, jelzett. Üvegezett, kissé sérült fa keretben. 50x60 cm 2461794
10222
401
85000
Schéner Mihály (1923-2009): Fohász, 1989. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Fa keretben. 67x91 cm 2461785
10223
401
24000
Schéner Mihály (1923-2009): Csendélet, 1955. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett, dekoratív keretben. 24x34 cm 2467368
10224
401
Remsey Jenő (1885-1970), 3 db rézkarc: Présházak. Rézkarc, papír. Jelzett. 19,5x29. + Magyar tanya. Rézkarc, papír. Jelzett. 29x19 cm + Folyópart Szentendrén. Színezett rézkarc, papír. Jelzett. 29,5x38,5 cm. Mindegyik lap széle kissé foltos és sérült, mind feltekerve, tokban. 2371016
10225
401
460000
Kikiáltási ár:
460 000 Ft
2415265
10226
401
Selmeczi-Trenovszki Mónika (1986-): Csendélet. Olaj, karton, jelzés nélkül. 40x50 cm 2325654
10227
401
2200
Selmeczi-Trenovszki Mónika (1986-): Arcok. Vegyes technika, kollázs, vászonra kasírozva, jelzett a hátoldalán. Sérült. 31x50 cm 2399805
10228
401
Selmeczi-Trenovszki Mónika (1986-): Portré. Olaj, vászon, jelzés nélkül. 50x20 cm 2415262
10229
401
Selmeczi-Trenovszki Mónika (1986-): Gesztenye pálcikákkal. Vegyes technika, vászon, jelzett a hátoldalán. 24x30 cm 2462434
10230
401
Simon Zoltán (1950-): Rembrandt emlékére (...Az út), 1993. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 41x31,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft